Praca: Przedstawiciel Handlowy

Dobsom Polska Sp. z o.o. – dystrybutor szwedzkich marek sportowych Dobsom, Seger, Nacolah, Icebug, USWE, Springyard, 52 Bones – w związku z rozszerzeniem dystrybucji o nowe marki, poszukuje regionalnych przedstawicieli handlowych.

Oferta przeznaczona jest dla osób:

z Warszawy lub okolic (praca na terenie woj. mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego)

z Krakowa lub aglomeracji śląskiej (praca na terenie woj. śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego)

Zakres obowiązków:

pozyskiwanie nowych klientów

utrzymywane relacji z obecnymi klientami

prowadzenie prezentacji i aktywna promocja marki

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny

znajomość branży (bieganie, fitness, outdoor, narciarstwo) samodzielność

Oferujemy:

pracę na pełen etat

umowę o pracę: podstawa +prowizja

samochód służbowy, telefon, tablet

Adres do kontaktu: kontakt@nordic16.com

Zamknij
pixel